Bahçeşehir Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Abdullah Gül Üniversitesi, çeşitli birimlerde istihdam edilmek üzere akademik personel alacak.


Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan ilana göre, Abdullah Gül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde istihdam edilmek üzere bir doçent alınacak. Adaylar başvurularını 16 Ocak 2012 tarihine saat 17.00'ye kadar yapacak. Kocaeli Üniversitesi, Tıp Fakültesinde istihdam edilmek üzere 6 Profesör, 4 doçent alınacak.

Üniversiteye ayrıca, Diş Hekimliği Fakültesinde istihdam edilmek üzere bir doçent, Mühendislik Fakültesinde istihdam edilmek üzere 5 doçent, Fen Edebiyat Fakültesinde istihdam edilmek üzere 2 doçent, İletişim Fakültesinde istihdam edilmek üzere bir doçent, Teknoloji Fakültesinde istihdam edilmek üzere bir doçent alınacak. Başvurular ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılacak.

Bahçeşehir Üniversitesinin akademik personel alımına ilişkin ayrıntıların ise üniversitenin internet sayfasında yer aldığı belirtildi.
- Ankara